Príbeh gll

Príbeh gll sa začal písať, keď sa nám narodili deti – dcéry Sofia a Lili.

Ako malé dievčatko som tancovala spoločenské tance. Zažívala som neskutočnú eufóriu, veľkolepé kostýmy, výrazné líčenie a potlesk obecenstva. Toto obdobie – vek 9-14 rokov – bolo mojim prvým a včasným kontaktom so svetom líčenia. Pokračovala som moderným scénickým tancom až do dospelosti a ešte trochu ďalej. Počas vysokej školy som pracovala pre kozmetickú spoločnosť, neskôr ako farmaceutická reprezentantka – to som už veľa času bez výrazného make-upu netrávila… mala som krásnych 25 – 30 rokov, a nenalíčená som sa cítila ako nahá.

A potom prišlo tehotenstvo, viac času som trávila sama so sebou, postupne som sa začítavala do kníh, ktoré by som predtým vôbec nevzala do ruky… zrela som. Keď sa mi narodila Sofia, make-up som nepoužívala vôbec, chcela som byť s dieťatkom koža-na-kožu. A po narodení druhej dcérky – Lili som pre rodinu vytvorila prvý prírodný domáci živý krém – Elementary. Dnes ho v našej ponuke nájdete pod názvom MARHUĽA.

Prírodné krémy vzbudili veľký záujem blízkych i širšieho okolia a to ma povzbudilo do ďalšej tvorby – vznikli ďalšie krémy s použitím éterických olejov a postupne som zaradila do receptúr aj pre pokožku veľmi cenné včelie produkty a viacero ďalších darov prírody. Nezostala som však iba pri krémoch – už dlhšie u nás nájdete i telové maslá, pleťové vody a ďalšie kozmetické produkty. Táto línia našej rodinnej prírodnej tvorby dnes nesie názov NATRI SA.

NAPI SA je nápojová línia gll, ktorá vznikala paralelne, a ide tiež o moju srdcovú tému… potrebovala som vylepšiť náš pitný režim a hľadala som cestu, ako doň vniesť viac prírody, viac lahody a viac zdravia. S použitím certifikovaných Nápojových esencií si dnes i vy veľmi ľahko pripravíte lahodný a zdravý nápoj bez bubliniek rovno z pitnej vody. Na výber sú 3 druhy esencií a nedajú na seba dlho čakať aj ďalšie produkty tejto línie.

Treťou líniou gll je OZDOB SA – kreatívna tvorba šperkov, ktorá ma sprevádza odmalička. Vytváram šperky, ktoré si svojou jednoduchosťou a dokonalosťou vypracovania rýchlo získavajú spokojné majiteľky. Volím vždy tie najušľachtilejšie varianty materiálov – ušľachtilú oceľ, striebro, polodrahokamy a podobne, pretože si želám, aby šperky tešili svoje majiteľky dlho a boli i o niekoľko rokov také krásne ako na začiatku.

Autorské šperky z kolekcie
NA BIDIELKU

Item added to cart.
0 items - 0,00