E-book

Vítam ťa v mojom svete krásy a starostlivosti o seba!

S radosťou predstavujem svoje dielo – e-booky o dokonalom make-upe, starostlivosti o pleť a esenciálnych olejoch. Tieto témy sú mojou vášňou, sú srdcom môjho dlhoročného hlbokého záujmu. V každom z týchto e-bookov nájdeš veľa cenných informácií v kontexte toho, ako tieto témy vnímam ja na základe svojich dlhoročných skúseností. Prečítaj si môj príbeh.
Teším sa, že takto môžem zdieľať tieto poznatky a inšpirácie na ceste k zdravšiemu a krajšiemu ja… verím, že sa v nich nájde niečo, čo ťa inšpiruje na tvojej vlastnej ceste za krásou a zdravím.

Stačí, ak uvedieš svoju mailovú adresu a linky na stiahnutie budú zaslané do tvojej schránky.

  Dokonalý make-up trochu inak

  ako si zachovať prirodzenú, žiarivú a upravenú pleť

  Som žena ako každá iná no navyše mám veľmi rozmanité skúsenosti s používaním make-upu a jeho dopadom na našu tvár.
  Na základe mojich rôznych experimentov a skúsenosti so sebou aj s mojimi priateľkami a zákazníčkami si dovoľujem tvrdiť, že poznám riešenie, ako si zachovať krásnu tvár a ostať upravená…

  Ako sa starať o svoju pleť a nezblázniť sa pri tom

  Tajomstvo mladistvej tváre bez vrások je tak jednoduché!

  Od prvého e-book-u uplynul čas, počas ktorého sa mi opäť naskladalo niekoľko zaujímavých myšlienok a tém súvisiacich s mojou prácou, teda kozmetikou, pokožkou a jej vzhľadom. Tie som dostatočne dlho rozvíjala, až vznikol opäť komplexný pohľad z mojej strany. Tento e-book má aj podtitul: Tajomstvo mladistvej tváre bez vrások je tak jednoduché…

  Esenciálne oleje

  praktické rady ako ich zaradiť do života alebo DOKONALÝ PITNÝ REŽIM

  Je to môj tretí e-book. Téma pitného režimu je moja srdcovka. Možno aj preto som sa k spracovaniu tejto témy odhodlávala dlhšie. Veľmi mi na nej záleží a materiály naň som si zhromažďovala poriadne dlho. Nájdete v ňom skutočné, odskúšané a praktické rady, ako si významne zlepšiť pitný režim a vďaka nemu aj zdravie.

  Item added to cart.
  0 items - 0,00